Zakopane dla Dzieci

Lodowiska - łyżwy z dziećmi

Będąc w górach koniecznie wraz z dziećmi trzeba spróbować swoich sił w różnorakich rodzajach aktywności. Jednym z nich jest jazda na łyżwach, która prócz sporej dawki frajdy, pozytywnie wpływa na zdrowie, poprawia elastyczność stawów i wzmacnia mięśnie. Lodowiska w Zakopanem mają swój niepowtarzalny klimat, szczególnie te, z których rozciągają się widoki na Tatry. Miks – sport, zabawa i cudne widoki naszym zdaniem jest perfekcyjny. Jeśli uważacie tak samo, zaplanujcie wizytę na lodowisku.


Sztucznie mrożona tafla, dzięki której nawet, gdy króluje mało zimowa aura, można cieszyć się jazdą na łyżwach, wypożyczalnie sprzętu, także łyżew na czterech płozach, kasków i ochraniaczy, czy pomocy w postaci chodzików lodowych w kształcie pingwina, misia lub pandy, muzyka – lodowiska są doskonale przygotowane, wiadomo przecież, że turyści, tym bardziej ci najmłodsi mają spore wymagania. Lodowiska czynne są od rana do późnych godzin wieczornych.

Zakopane – atrakcje dla dzieci, to ogromny wachlarz rozrywek. Warto tak zorganizować pobyt w tym mieście, by naleźć czas na lodowisko, czy inne formy aktywności. Wspólnie spędzony z dziećmi czas jest przecież bezcenny.

Lodowiska dostępne w Zakopanem