Kontakt

CENNIK REKLAM NA STRONIE ZAKOPANEDLADZIECI.PL:
ceny netto (PLN).

Poniżej przedstawiamy ceny rocznej reklamy w naszym serwisie. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

  • hotel, pensjonat, domek, kwatera prywatna: 246 zł (w cenie krótki opis, trzy zdjęcia, dane teleadresowe oraz link na stronie zakopanedladzieci.pl poleca)
  • usługi lub obiekty reklamowane na pasku bocznym pod tekstem „POLECAMY”: 246 zł / 369 zł na stronie głównej (w cenie krótki opis, jedno zdjęcie oraz link na stronie zakopanedladzieci.pl poleca)
  • tekst reklamowy w treści na stronach Zakopane dla dzieci w zimie, Zakopane dla dzieci latem, Czy wiecie, że…? poprzedzony !!!: 123 zł za linijkę
  • link na stronie zakopanedladzieci.pl poleca: 90 zł

Firmy (osoby) zainteresowane współpracą prosimy o kontakt e-mail.

Jak zamówić reklamę?

1.

WYBÓR REKLAMY

Proszę dokładnie zapoznać się z przedstawionym powyżej cennikiem. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Następnie proszę wybrać opcję reklamy, która najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom i przygotować zdjęcia oraz tekst, który ma zostać umieszczony na stronie. Opracowaniem tekstu mogę się zająć sama (bez dodatkowych opłat).

2.

ZAMÓWIENIE REKLAMY

Proszę przesłać mailem zamówienie z informacją o dokonanym wyborze. W ciągu 24 godzin postaram się przesłać potwierdzenie przyjęcia zlecenia wraz z prośbą pełną przedpłatę. Do 48 godzin po otrzymaniu przedpłaty reklama zostanie zamieszczona na stronie.

3.

KONTAKT

e-mail: info@504.pl