Zabawa dla dzieci bez względu na pore dnia

Atrakcje dla dzieci wieczorem

Wędrówki, podziwianie widoków, zwiedzanie, poznawanie tradycji i smaków regionu – w Zakopanem trudno się nudzić. Niezależnie od tego, czy wybieramy się tam sami, czy z pociechami, zorganizowanie czasu nie powinno stanowić problemu.

Zastanawialiście się kiedyś, czy Zakopane gwarantuje też atrakcje dla dzieci wieczorową porą? To ważne pytanie, szczególnie gdy wybieramy się tam w okresie jesienno – zimowym. Dzień jest wtedy coraz krótszy, a przecież nie chcemy marnować czasu i spędzać urlopu w hotelowym pokoju. Zajęliśmy się tym tematem i śmiało możemy stwierdzić, że Zakopane nie rozczaruje najmłodszych.

Czas na aktywność dzieci w Zakopanem
Dzieciom nie brakuje sił i energii. Chętnie interesują się wszystkim co związane z ruchem. Dlatego z pewnością ucieszy ich wizyta w aquaparku lub termach, gdzie czeka niezliczona ilość atrakcji w postaci basenów, zjeżdżalni, interaktywnych, kolorowych zabawek – uśmiech na dziecięcych twarzach gwarantowany, a poza tym nikogo chyba nie trzeba przekonywać o korzyściach z pływania. Znakomitym pomysłem jest też wieczorny spacer Krupówkami. Deptak cudownie oświetlają latarnie, czynne są stragany, jest gwarno, panuje tam niezwykła atmosfera. Każdy, kto choć raz był w Zakopanem, wie, że Krupówki po zmroku mają swój klimat. Na pewno warto go zaprezentować także dzieciom.


Moc zabawy

Do późnych godzin wieczornych w Zakopanem działają sale zabaw dla dzieci. Miejsca te zatrudniają kreatywnych animatorów, którzy zapewniają dzieciom bezpieczeństwo oraz proponują ciekawe sposoby na wspólne spędzenie czasu. Baseny z piłkami, tory przeszkód, wielkie klocki, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie – nie trzeba przekonywać pociechy na wizytę w takim miejscu, wręcz przeciwnie, trudno namówić ją na zakończenie zabawy. Wieczór to doskonała pora na to, by po całym dniu aktywności zabrać dziecko do kina na bajkę lub film. Radzimy jednak dobrze przemyśleć repertuar, by nie okazało się, że po kilku minutach trzeba będzie opuszczać salę kinową, ponieważ nasz młody towarzysz uzna, że nie jest zainteresowany seansem.

Odrobinka kultury
Kolejnym interesującym pomysłem jest wyjście do muzeum. Oczywiście mamy na myśli takie, którego oferta dedykowana jest najmłodszym, wiąże się np. z zabawkami, czy ulubionymi bohaterami bajek. Być może w przyszłości okaże się, że nasza pociecha polubiła takie miejsca, rozbudzimy w niej zamiłowanie do poznawania świata, do sztuki, czy historii.

Warsztaty dla najmłodszych
W Zakopanem nie brakuje miejsc, w którym organizowane są różnego rodzaju warsztaty. Muzyczne, teatralne, plastyczne, kulinarne – w zależności od upodobań najmłodszych rodzice mogą zafundować im mnóstwo frajdy i możliwości spędzenia czasu w gronie rówieśników. Warsztaty te mają mnóstwo zalet. Pozwalają odkryć pasję, rozwijać wyobraźnię i kreatywność, są inspiracją do działania.

Okazuje się, że Zakopane o każdej porze dnia – również wieczorem – oferuje coś interesującego dla dzieci.

Polecane atrakcje w porze wieczorowej

nr 1w Zakopanem
Bez względu na pogodę

Jedyna taka sala zabaw w Polsce!

Ponad 700m2 powierzchni wypełnionej atrakcjami oraz dwie kawiarnie - radość i zabawa dla dzieci, relaks dla rodziców! Tor pontonowy, baseny z piłkami, zjeżdżalnie, wspinaczka, strefa malucha, klocki XXL, gry i panele edukacyjne... i wiele więcej.

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców
WIDOKna Tatry
Sala Zabaw z widokiem na Tatry

MINI CLUB Zakopane

Bajkowy, kolorowy świat beztroskiej zabawy dla dziecka i chwila relaksu dla rodzica w Mini Cafe z przepięknym widokiem na Tatry! Sala Zabaw w Centrum Handlowym Krupówki 40 z mnóstwem atrakcji!

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców