KULIGI.pl – Góralskie, Tradycyjne Kuligi w Zakopanem

Kuligi.pl – firma, która o zimowej zabawie wie wszystko!

Zimą chętnie udajemy się do Zakopanego. To miasto ma w sobie trudny do opisania czar, a otulone bielą zachwyca nawet osoby, które zazwyczaj nie są wrażliwe na piękne krajobrazy. Czeka tam na nas szereg atrakcji. Jedną z nich, niezwykle popularną są przejażdżki saniami. Każdy, kto marzy o tym, by podziwiać górski świat z innej perspektywy i odkrywać zakątki pełne uroku, powinien zainteresować się ofertą firmy kuligi.pl.

Ogromne doświadczenie, tysiące zadowolonych turystów…
Firma kuligi.pl należy do grupy COT, która jest liderem na rynku turystycznym miasta pod Giewontem. Organizuje rozmaite atrakcje, wyjazdy integracyjne, rodzinne spotkania, zapewnia bogatą bazę noclegową i co ważne, wierna jest podhalańskim tradycjom.

Kuligi indywidualne, dla grup szkolnych, pracowników, paczki znajomych – oferta nie rozczaruje nikogo. Do wyboru przejażdżki Doliną Chochołowską, Krzeptówkami, czy grzbietem Gubałówki – każde z miejsc urzeka.Podczas kuligu w dzień można dostrzec szczegóły krajobrazu, nacieszyć się słońcem, natomiast wieczorem panuje specyficzny klimat, jest nieco tajemniczo, groźnie, a otoczenie zmienia swe oblicze. Przejażdżka zaprzęgiem konnym, to moc pozytywnych wrażeń i niesamowita zabawa dla dzieci i dorosłych. Bajeczne scenerie działają na nas rewelacyjnie! Relaksujemy się i odrywamy od rzeczywistości.

Po kuligu tańczymy i śpiewamy przy ognisku, kosztujemy przysmaków, możemy też posłuchać ciekawych opowieści gawędziarzy oraz wziąć udział w rozmaitych konkursach. Króluje radość! Dobrej zabawy jest pod dostatkiem, zresztą chyba nikt nie wątpi w to, że górale potrafią poprawić humor każdemu i zachęcić do wspólnego biesiadowania.

REZERWUJ ONLINE