Zakopane co robić w deszcz

atrakcje dla dzieci w niepogodę

Trudno zmusić się do spacerów i podziwiania Zakopanego, kiedy pada deszcz, jest burza, śnieżyca, czy wieje silny wiatr. Jednak zamiast narzekać na niekorzystne warunki radzimy mimo wszystko uśmiechnąć się i z dobrym nastawieniem podjąć wyzwanie zorganizowania czasu. Zapewniamy, że w Zakopanem atrakcji dla dzieci w niepogodę nie zabraknie. Gdy Zakopane w deszczu, to jakie atrackcje dla dzieci w deszczowa pogodę, gdzie jechać jak pada w Zakopanem, co robić z dzieckiem jak pada ? Na pewno najlpeszym pomysłem są sale zabaw, wystawy i muzea.


Kultura i cenna historia
Będąc w górach warto zapoznać pociechy z historią miejsca, jego tradycjami, zaprezentować wartości przyrody. Świetnym pomysłem jest wizyta w Muzeum Tatrzańskim, które pomyślało także o najmłodszych. Dzieci mogą tam zobaczyć barwne, góralskie stroje, czy naturalnej wielkości zwierzęta. Rewelacyjnym miejscem jest też Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czekają interaktywne ekspozycje, przedstawiające tatrzańską faunę i florę. Interesującym dla wszystkich maluchów miejscem jest Muzeum Misiów, w którym wrażenie robią przeróżne pluszaki. Jeśli chcecie rozbudzić w dziecku pasję do historii, koniecznie zabierzcie je do zamku w Niedzicy – obiektu, który zachwyca i sprawia, że od razu po wejściu do niego mamy ochotę odkryć jego tajemnice.

Czas na zabawę
Podczas każdej wycieczki musi być czas na zwiedzanie oraz relaks. Część zakopiańskich atrakcji dla dzieci w niepogodę ściśle wiąże się właśnie z beztroską zabawą. Wybierzcie się z pociechami do jednej z wielu sal zabaw, czyli do świata kolorów i radości, w którym przygotowano liczne labirynty, ogromne klocki, baseny z piłkami. Inną, ciekawą opcją jest wizyta w aquaparku, gdzie czekają zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Sport plus zabawa to przecież bardzo udane połączenie.

Zakopane – atrakcje dla dzieci w niepogodę to temat, który można rozbudować, a do oferty dopisać wiele innych sposobów na miłe spędzenie wypoczynku. Miasto tak przyjazne turystom nie zawiedzie nigdy i nikogo.

Atrakcje, które super sprawdzają się w deszcz

nr 1w Zakopanem
Bez względu na pogodę

Jedyna taka sala zabaw w Polsce!

Ponad 700m2 powierzchni wypełnionej atrakcjami oraz dwie kawiarnie - radość i zabawa dla dzieci, relaks dla rodziców! Tor pontonowy, baseny z piłkami, zjeżdżalnie, wspinaczka, strefa malucha, klocki XXL, gry i panele edukacyjne... i wiele więcej.

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców
WIDOKna Tatry
Sala Zabaw z widokiem na Tatry

MINI CLUB Zakopane

Bajkowy, kolorowy świat beztroskiej zabawy dla dziecka i chwila relaksu dla rodzica w Mini Cafe z przepięknym widokiem na Tatry! Sala Zabaw w Centrum Handlowym Krupówki 40 z mnóstwem atrakcji!

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców