letnie atrakcje pod Tatrami dla rodzin z dziećmi

Zakopane dla dzieci LATO

Góralski folklor, niezwykłe krajobrazy, rewelacyjna atmosfera – oferta Zakopanego jest naprawdę ogromna. Miasto pamięta też o najmłodszych turystach, proponując im ciekawe sposoby spędzania czasu o każdej porze roku. Odwiedzając ten uroczy zakątek latem warto postawić przede wszystkim na aktywność na świeżym powietrzu.


Zaplanuj swój urlop z Dzieckiem w Zakopnem w sezonie Letnim

Długie spacery

Spacery w tak czarującym mieście to po prostu frajda. Podczas przechadzek prezentujemy dzieciom region, możemy opowiedzieć im kilka ciekawostek i sprawić, że staną się małymi fanami gór. Obowiązkowo należy udać się na Krupówki. Deptak ten w letnim wydaniu to naprawdę cudo. Stragany z zabawkami, słodyczami, pamiątkami – to zdecydowanie coś, co przyciąga uwagę najmłodszych. Oczywiście nie można zapomnieć o zrobieniu fotki z białym misiem, który zawsze budzi uśmiech na dziecięcych buziach. Nie można też odpuścić wizyty nad symbolem Tatr – Morskim Okiem. Wycieczka ta jest okazją do podziwiania uroków przyrody i niesamowitych widoków. To bardzo fotogeniczne miejsce, można więc przekonać maluchów do tego, by na chwilę zamieniły się w prawdziwych fotografów – zabawa gwarantowana!

Aktywny wypoczynek

Oferta – Zakopane atrakcje dla dzieci latem to także możliwość różnorakich aktywności na świeżym powietrzu. Polecamy wypożyczyć rowery i skusić się na zjazd z Gubałówki. Dzieciom przyda się dawka ruchu, szczególnie w tak ciekawych okolicznościach przyrody. Rewelacyjnym pomysłem jest też wyjście do parku linowego. Odrobina adrenaliny, zabawa, rywalizacja – dzieci będą tym zachwycone. Do dyspozycji są tam ściany wspinaczkowe, tory przeszkód, czy tyrolki. Rodzice chętnie udają się na tor gokartowy, gdzie najmłodsi wchodzą w rolę kierowcy. Wspominając o letnich atrakcjach dla dzieci w Zakopanem nie możemy zapomnieć o basenach odkrytych ze zjeżdżalniami i boiskami do siatkówki.

Zapewniamy, że latem atrakcji dla dzieci w Zakopanem jest pod dostatkiem. Poniżej prezentujemy te najciekawsze.

Atrakcje godne polecenia:

nr 1w Zakopanem
Bez względu na pogodę

Jedyna taka sala zabaw w Polsce!

Ponad 700m2 powierzchni wypełnionej atrakcjami oraz dwie kawiarnie - radość i zabawa dla dzieci, relaks dla rodziców! Tor pontonowy, baseny z piłkami, zjeżdżalnie, wspinaczka, strefa malucha, klocki XXL, gry i panele edukacyjne... i wiele więcej.

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców
WIDOKna Tatry
Sala Zabaw z widokiem na Tatry

MINI CLUB Zakopane

Bajkowy, kolorowy świat beztroskiej zabawy dla dziecka i chwila relaksu dla rodzica w Mini Cafe z przepięknym widokiem na Tatry! Sala Zabaw w Centrum Handlowym Krupówki 40 z mnóstwem atrakcji!

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców