Zakopane dla Dzieci

Place Zabaw

Młodsze i starsze dzieci przepadają za zabawami na świeżym powietrzu, a ponieważ ruch doskonale wpływa na ich rozwój, warto podczas wizyty w Zakopanem wybrać się z nimi na plac zabaw, gdzie w towarzystwie innych maluchów będą mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji.


Na placu zabaw do dyspozycji są zjeżdżalnie, drabinki, instalacje do wspinaczki, tory przeszkód, huśtawki, czy piaskownice. Dla najmłodszych dzieci przygotowano bujane koniki oraz niskie domki. Place zabaw zaprojektowane są tak, by maluchy dobrze się w nich czuły. Nie brakuje tam kolorów, często posiadają miękkie podłoże z grubej warstwy piasku, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Dzieci potrafią spędzać tam długie godziny i w ogóle nie czują zmęczenia, wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie, że z każdą minutą nabierają jeszcze więcej energii, chęci do zabawy oraz rywalizowania z rówieśnikami i sprawdzania swoich sił w różnych aktywnościach.

Niektóre place zabaw w Zakopanem otacza mnóstwo zieleni, usytuowane są w spokojnych okolicach, dzięki czemu dostarczają jeszcze większej frajdy, a rodzice czekający na swoje pociechy mogą zaznać relaksu w uroczych okolicznościach przyrody.

Adresy:

Park Miejski w Zakopanem
34-500 Zakopane, Plac Niepodległości

Drugi miejski plac zabaw znajduje się na
Dolnej Równi Krupowej, tuż przy hotelu Helios.

Komercyjne place zabaw pod dachem