Zakopane dla Dzieci

Place Zabaw

Młodsze i starsze dzieci przepadają za zabawami na świeżym powietrzu, a ponieważ ruch doskonale wpływa na ich rozwój, warto podczas wizyty w Zakopanem wybrać się z nimi na plac zabaw, gdzie w towarzystwie innych maluchów będą mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji.


Na placu zabaw do dyspozycji są zjeżdżalnie, drabinki, instalacje do wspinaczki, tory przeszkód, huśtawki, czy piaskownice. Dla najmłodszych dzieci przygotowano bujane koniki oraz niskie domki. Place zabaw w Zakopanem zaprojektowane są tak, by maluchy dobrze się w nich czuły. Nie brakuje tam kolorów, często posiadają miękkie podłoże z grubej warstwy piasku, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Dzieci potrafią spędzać tam długie godziny i w ogóle nie czują zmęczenia, wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie, że z każdą minutą nabierają jeszcze więcej energii, chęci do zabawy oraz rywalizowania z rówieśnikami i sprawdzania swoich sił w różnych aktywnościach.

Niektóre place zabaw w Zakopanem otacza mnóstwo zieleni, usytuowane są w spokojnych okolicach, dzięki czemu dostarczają jeszcze większej frajdy, a rodzice czekający na swoje pociechy mogą zaznać relaksu w uroczych okolicznościach przyrody.

Adresy:

Park Miejski w Zakopanem
34-500 Zakopane, Plac Niepodległości

Drugi miejski plac zabaw znajduje się na
Dolnej Równi Krupowej, tuż przy hotelu Helios.

LETNIA ZABAWA – PLAC ZABAW Z DMUCHAŃCAMI W CENTRUM ZAKOPANEGO
15, 30 lub 60 min – Który bilet wybierasz?
Komercyjne place zabaw pod dachem