Zakopane Atrakcje dla Dzieci Zimą

zimowe atrakcje pod Tatrami dla rodzin z dziećmi

Zakopane dla dzieci ZIMĄ

Wiele osób uważa, że góry najlepiej prezentują się zimą. Jeśli podzielacie tą opinię i zamierzacie wraz z pociechami wybrać się tam właśnie o tej porze roku, koniecznie przed wyjazdem zróbcie plan wycieczki. Zastanówcie się jakie zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem spodobają się Waszym małym towarzyszom. Poniżej kilka propozycji, które warto mieć na uwadze.


Zaplanuj swój urlop z Dzieckiem w Zakopnem w sezonie Zimowym

Zimowe przechadzki
Sformułowanie „zima zła” nijak ma się do Zakopanego. Dzieci uwielbiają śnieg i zabawy z nim. Proponujemy przedstawić młodym miłośnikom górskich klimatów miasto i jego najciekawsze zakątki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by udać się na spacer nad Morskie Oko, czy do Doliny Chochołowskiej. Będzie to znakomita okazja do aktywności na świeżym powietrzu, do zdobienia fotografii, które długo po powrocie do domu będą przypominały o wycieczce. Taka przechadzka to też możliwość ulepienia bałwana, czy zorganizowania bitwy na śnieżki. Polecamy też przejażdżkę kolejką linową na Kasprowy Wierch – tatrzańskie widoki o tej porze roku to coś fantastycznego.

Zwiedzanie i kuchnia
Jeśli na chwilkę zechcecie schować się przed zimową aurą możecie wraz z pociechą wybrać się do jednego z muzeów, by zapoznać małego turystę ze skarbami regionu, z historią i kulturą. Warto odwiedzić niekwestionowaną atrakcję – dom do góry nogami, gdzie prawa grawitacji wydają się nie istnieć. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia warto też wstąpić do jednej z karczm, skosztować tradycyjnych potraw i nauczyć dziecko nowych smaków.

Moc frajdy i przygoda
Zakopane oferuje dzieciom zimowe atrakcje w postaci jazdy na nartach, czy łyżwach. Dzieci, które uwielbiają zwierzęta, mają możliwość pobawienia się z psami husky. Takie spotkanie z pupilami to źródło radości oraz oczywiście dawka nauki. Popularnością cieszą się aktywności, które są niesamowitą przygodą dla dzieci. Warto tu wspomnieć o kuligach, wyprawach na skuterach śnieżnych połączonych z ogniskiem, czy przejażdżkach saniami konnymi.
Poniżej przedstawiamy Państwu najciekawsze, zimowe Atrakcje w Zakopanem.

Atrakcje godne polecenia:

nr 1w Zakopanem
Bez względu na pogodę

Jedyna taka sala zabaw w Polsce!

Ponad 700m2 powierzchni wypełnionej atrakcjami oraz dwie kawiarnie - radość i zabawa dla dzieci, relaks dla rodziców! Tor pontonowy, baseny z piłkami, zjeżdżalnie, wspinaczka, strefa malucha, klocki XXL, gry i panele edukacyjne... i wiele więcej.

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców
WIDOKna Tatry
Sala Zabaw z widokiem na Tatry

MINI CLUB Zakopane

Bajkowy, kolorowy świat beztroskiej zabawy dla dziecka i chwila relaksu dla rodzica w Mini Cafe z przepięknym widokiem na Tatry! Sala Zabaw w Centrum Handlowym Krupówki 40 z mnóstwem atrakcji!

Styl Atrakcji: Aktywny
Poziom obsługi: Wzorowy
Przeznaczenie: Dla dzieci i rodziców