Rodzinna przygoda na rakietach śnieżnych w Zakopanem

Wyprawa blisko natury

Jeśli szukacie niezapomnianej zimowej przygody dla całej rodziny, to mamy dla Was idealną propozycję. Zapraszamy na wycieczkę na rakietach śnieżnych, która pozwoli Wam doświadczyć prawdziwej zimy w Zakopanem. To nie tylko świetna zabawa, ale także eko- wyprawa w zgodzie z naturą.

Spotykamy się w biurze w centrum Zakopanego (ul. Nowotarska 27b) i jedziemy busem w stronę Gubałówki (GRATIS dla naszych Klientów), gdzie otrzymacie kompletne wyposażenie: rakiety śnieżne i kije. Jeśli wybierzecie się z nami wieczorem, dostaniecie także czołówkę. Nasz Przewodnik poprowadzi Was przez szybki instruktaż z chodzenia na rakietach śnieżnych – to bardzo proste!

Następnie wyruszamy na 1-godzinny widokowy spacer po skrzypiącym śniegu. Z Butorowego Wierchu przejdziemy na górską polanę Mietłówka, skąd rozpościera się piękny widok na Tatry i Zakopane. Po spacerze odpoczywamy przy ognisku, gdzie poczęstujemy Was kiełbaskami, oscypkami i rozgrzewającą herbatą.

Czy wierzycie, że na górskim zboczu można trafić na małe jeziorko? Przekonacie się sami! To nasza niespodzianka dla Was!

Tylko u Nas możecie skorzystać z innowacyjnych rakiet śnieżnych marki EVVO, to buty śnieżne, które pozwalają Wam spacerować po głębokim śniegu, żwirze, kamieniach i potokach. Są lekkie i wyprofilowane specjalnie tak, by nic Was nie zatrzymało. Nawet dzieci nie narzekają, że jest im ciężko!


Rodzinne odkrywanie gór

Zimowa wycieczka na rakietach śnieżnych to wyjątkowy pomysł na rodzinny wypad. Eventy połączone z wyprawą na skuterach śnieżnych, akcją lawinową z Ratownikami TOPR, biesiadą z Góralami przy ognisku? Zarezerwujcie już dziś i poczujcie się jak dzieci!

ZAREZERWUJ TERAZ