Wypożyczalnia

Skitury Zakopane

Skitury Zakopane, czyli atrakcja, która z roku na rok zyskuje grono nowych fanów. Skitoury łączą w sobie narciarstwo oraz turystykę górską, czyli wszystko, co zimą w górach najwspanialsze.

To doskonała forma aktywności dla każdego, kto kocha wolność i przygody. Zamiast korzystać z wyciągów, które zazwyczaj są mocno zatłoczone, skiturowcy uciekają na narty w góry, gdzie mogą cieszyć się bliskością przyrody i prawdziwą wolnością.

Skituring zaspokaja potrzeby zarówno tych, którzy uwielbiają długie wędrówki na nartach, jak i tych, którzy szukają adrenaliny w postaci szybkich zjazdów. Bo właśnie na tym polega skitouring – wychodzimy na nartach do celu by następnie cieszyć się zjazdem w dół…

Skitoury to gotowy pomysł na piękny dzień w górach dla całej rodziny!


Trasy skiturowe w Tatrach są bardzo zróżnicowane. Zaspokoją zarówno profesjonalistów, jak i amatorów oraz tych, którzy chcą spróbować skituringu po raz pierwszy czy rodzin z dziećmi.

By wybrać się na skitury trzeba zadbać o profesjonalne wyposażenie – dla rodziny byłby to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Na szczęście nie trzeba wszystkiego kupować, bo możecie po prostu wszystko wypożyczyć.

Skitury wypożyczalnia Zakopane
W profesjonalnej wypożyczalni sprzętu skiturowego znajdziecie także serwis oraz pomoc w doborze optymalnej do Waszych umiejętności trasy.