BUTOROWY SNOW PARK

Najlepszy Park Zimowej Zabawy

BUTOROWY SNOW PARK

Ferie, zimowy urlop czy świąteczny wyjazd z całą Rodziną w Zakopanem to najlepszy czas na zabawę na śniegu! Tylko w stolicy Tatr znajdziesz idealne miejsce na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu pełen radości i najlepszych zimowych atrakcji.  BUTOROWY SNOW PARK to zimowy raj dla każdego zarówno małego jak i dużego dziecka. Zachwyci się nim kilkulatek jak i nastolatek! Tylko tu odkryjesz jak dobrze z całą Rodziną można się bawić w górach.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz się dobrze bawić, to nie możesz przegapić największego i najszybszego w Zakopanem zimowego bananie XXL. To niesamowita frajda, która dostarczy Ci mnóstwo śmiechu i radości. Zapewne dzieci będą zachwycone snow tubingiem, czyli zjazdami na dmuchanych pontonach za skuterem śnieżnym. Mnóstwo wrażeń i niezapomnianych wspomnień — gwarantowane! Kulig sankami za skuterem śnieżnym, rafting na śniegu i przejażdżki skuterem śnieżnym — to tylko niektóre z atrakcji Snow Parku!

A co z rodzicami? Nie martw się, Zimowy Park Rozrywki na Butorowym to także idealne miejsce dla dorosłych, którzy chcą się zrelaksować i oderwać od codzienności. Po dniu pełnym zabawy także i oni mogą odpoczywać w Tatra Ice — wyjątkowym barze z ogniskiem, gdzie możesz się ogrzać, napić się gorącej herbaty lub spróbować góralskich przysmaków.

Nie zwlekaj więc i odwiedź Zimowy Park Rozrywki już dziś! Chcesz choć przez chwilę poczuć się jak dziecko, koniecznie musisz odwiedzić to miejsce!


A co z rodzicami? Nie martw się, Zimowy Park Rozrywki na Butorowym to także idealne miejsce dla dorosłych, którzy chcą się zrelaksować i oderwać od codzienności. Dla tych rodziców, co w miejscu za długo nie potrafią usiedzieć, kolejna niespodzianka — zwiedzenie okolicy na rakietach śnieżnych. Bez wątpienia tego w górach trzeba koniecznie spróbować!

Nie zwlekaj więc i odwiedź Zimowy Park Rozrywki już dziś! Chcesz choć przez chwilę poczuć się jak dziecko, koniecznie musisz odwiedzić to miejsce!

ZAREZERWUJ TERAZ