Wypożyczalnia i Wycieczki

Rakiety śnieżne Zakopane

Zimowy urlop całą Rodziną w Zakopanem to czas pełen zabawy i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Nic nie daje tyle radości co wspólne zabawy na śniegu w słoneczny, zimowy dzień.

Rakiety Śnieżne Zakopane odkryło stosunkowo niedawno. Do tej pory królowały narty, sanki i ślizgi… Być może dlatego, że klasyczne rakiety śnieżne wymagają pewnego obycia. Na szczęście teraz są… EVVO! Buty śnieżne marki EVVO to prawdziwa rewolucja w sportach zimowych i gotowy sposób na udany dzień w górach pełen dobrej zabawy!

Rakiety śnieżne EVVO są bardzo proste w użytkowaniu – nakładasz je na swoje zimowe buty i gotowe! Ich podeszwa została zaprojektowana przy współpracy z Michelin – są wygodne, przyczepne i doskonale radzą sobie nawet w najbardziej wymagającym, górskim terenie.

W rakietach śnieżnych EVVO możesz maszerować po głębokim śniegu, skakać, biegać a także przemieszczać się po kamieniach i oblodzeniach.

Z tymi rakietami śnieżnymi będziecie mogli dotrzeć w najbardziej dzikie zakątki Podhala, które zimą są dostępne dla nielicznych – dla osób na skuterach śnieżnych lub… z rakietami EVVO.


Wypożyczalnia rakiet śnieżnych w Zakopanem znajduje się w samym centrum – otrzymacie tutaj sprzęt dla całej rodziny, także małe rozmiary rakiet śnieżnych dla dzieci, kije i gotowe pomysły na wycieczki z mapą.

Jeśli z kolei szukając pomysłu na zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem, wolicie zorganizowane zajęcia, zapraszamy na wycieczki w rakietach śnieżnych z Przewodnikiem. W trakcie każdej wycieczki przewidziana jest także przerwa na ciepły poczęstunek przy klimatycznym ognisku.

Piękne widoki na Tatry, cisza, spokój i smak prawdziwej wolności w górach – to właśnie są wycieczki na rakietach śnieżnych.

ZAREZERWUJ TERAZ