CHOCHOLOWSKA.pl – Kuligi w Dolinie Chochołowskiej

Zimowe atrakcje z firmą chocholowska.pl
Zimowy wypoczynek w Zakopanem nie może się nie udać. Cudowne, przepełnione bielą krajobrazy, różne aktywności oraz atrakcje – nie ma mowy, by ktoś uznał, że w tym mieście jest nudno i nieciekawie. Podczas planowania wymarzonego urlopu koniecznie należy pamiętać o tradycyjnych, góralskich kuligach. Udział w nich, to ogromne przeżycie. Warto skorzystać z usług sprawdzonej, solidnej firmy – chocholowska.pl, by mieć pewność, że dobrej zabawy nie zabraknie.

Niesamowite scenerie, ogromna frajda
Chocholowska.pl działa w branży turystycznej od lat. Pracownicy firmy, to ludzie, którzy doskonale wiedzą, że turyści mają niemałe wymagania i trzeba bardzo się starać, aby opuszczając Podhale mieli w głowie plan na kolejną wizytę w tym regionie. Firma organizuje niezwykłe kuligi w największej oraz najdłuższej dolinie w polskich Tatrach, czyli w Dolinie Chochołowskiej. W wersji zimowej prezentuje się ona rewelacyjnie. Spora, otwarta przestrzeń, drzewa, szczyty, szałasy pokryte solidną warstwą białego puchu – widoki robią wrażenie.

Firma chocholowska.pl proponuje kuligi dla grup i turystów indywidualnych. Każdy, kto zamierza zaplanować wypoczynek dla dzieci i młodzieży szkolnej, pracowników firmy, bądź dla swoich znajomych, powinien poznać wszelkie szczegóły ofert przygotowanych przez chocholowska.pl, a na pewno znajdzie opcję, która przypadnie mu do gustu.

Święta, sylwester, ferie, walentynki, weekend z przyjaciółmi – warto wykorzystać zimowy sezon, udać się do Zakopanego i wziąć udział w prawdziwym kuligu. Po nim czeka na nas biesiada z góralami, podczas której towarzyszą nam zbójnicy, gra góralska kapela, tańczymy, śpiewamy, słuchamy ciekawych opowieści i kosztujemy tradycyjnych przysmaków. Chocholowska.pl zadba o to, by relaks w Tatrach był wyśmienity!