Zakopane

Wieczór regionalny

Wszystkim rodzinom z dziećmi zdecydowanie polecamy udział w wieczorze regionalnym w Zakopanem! Jest to świetna alternatywa dla czasu spędzonego przy stoliku w restauracji, kiedy dzieci się niecierpliwią i nudzą!

Wieczór regionalny to 3-godzinna góralska impreza z najlepszą kapelą góralską w Zakopanem! Dużo gier, konkursów i zabaw a także muzyka, taniec i śpiew. Przewidziany jest także konkurs dla dzieci. To świetna forma ukazania góralskich tradycji dzieciom. Podczas całej imprezy serwowane są także regionalne przysmaki podhalańskiej kuchni oraz palą się ogniska.


Każda rodzina może wybrać jeden z dwóch wariantów – Wieczór regionalny “Góralskie Śpasy” w Dolinie Chochołowskiej a także “Poszukiwania Skarbu w Zbójnickiej Wiosce”, czyli wieczór regionalny na Gubałówce (Butorowy Wierch).

“Góralskie Śpasy” polecamy przede wszystkim ze względu na przepiękną lokalizację w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

“Poszukiwania Skarbu” to z kolei wieczór regionalny z większą ilością rywalizacji podczas wielu unikalnych konkursów, gier i zabaw

ZAREZERWUJ TERAZ