Góralszczyzna – Góralskie Imprezy w Zakopanem

Goralszczyzna.pl – firma, która o wyśmienitej zabawie wie wszystko!

Odpoczywając w Zakopanem chcemy nie tylko podziwiać niesamowite widoki, czy zobaczyć zabytki, ale także poczuć magię miejsca, poznać tamtejszą kulturę, tradycje, przekonać się, czy to prawda, że górale potrafią się bawić i zachęcić do tego innych.
W tym celu najlepiej skorzystać z usług firmy, która zaproponuje nam różnorodne formy rozrywki, zaprezentuje czym jest góralski folklor. Uwagę zwraca przede wszystkim goralszczyzna.pl. Odwiedzając jej stronę widzimy zdjęcia z różnych imprez, a uśmiechy uczestników zdradzają, że frajdy mieli pod dostatkiem.

W ofercie m.in. kuligi dla grup. Do wyboru przejażdżki w Dolinie Chochołowskiej, na Gubałówce, po Krzeptówkach oraz pod Reglami. Pędząc saniami przez malownicze zakątki podziwiamy scenerie, relaksujemy się. Będąc w mieście pod Giewontem nie można nie zafundować sobie takiej zimowej atrakcji. Szczególnie, że po przejażdżce czekają na nas dodatkowe rozrywki, jak np. ognisko w asyście góralskiej kapeli oraz zbójników.

Goralszczyzna.pl gwarantuje najlepsze góralskie biesiady, podczas których dobrej muzyki, śpiewów, tańców, konkursów, pysznych dań, czy wysokoprocentowych trunków nie zabraknie. Nie sposób nie mieć doskonałego humoru, gdy przebywamy w olśniewającym miejscu, możemy poszaleć w góralskich rytmach i zupełnie odciąć się od codziennych spraw.

Ciekawie przedstawia się też oferta imprez tematycznych. Organizator zapewnia odpowiednie stroje, catering, oprawę muzyczną – wszystko co niezbędne, by świetnie się bawić. Na kilka godzin możemy zamienić się w piratów, jaskiniowców lub poczuć klimat PRL-u. Pozytywnych emocji będzie cała masa!
Wiele frajdy dostarczy atrakcja typu – „Góralski napad – jak wyrwać się z rąk Harnasia?”. Biorąc w niej udział musimy wykazać się niemałym sprytem i wykupić z rąk zbója. Turyści uwielbiają także zabawę edukacyjną, podczas której zadaniem jest budowa szałasu. Jest ona świetną formą sprawdzenia swych umiejętności współpracy w grupie i interesującym doświadczeniem.

Oczywiście w ofercie goralszczyzna.pl znajdują się również ogniska, na których miło spędzimy czas z dziećmi, przyjaciółmi, czy współpracownikami. Do wyboru urzekające lokalizacje. Możemy liczyć na towarzystwo góralskiej kapeli oraz pyszne potrawy. Koniecznie trzeba podkreślić, że firma przygotuje też catering na eventy. W menu np. chleb wiejski ze smalcem, oscypki, bigos, deska serów i wyborne ciasta.

Każdy, kto planuje wizytę w Zakopanem powinien zajrzeć na stronę goralszczyzna.pl, poznać szczegóły oferty i wybrać te atrakcje, dzięki którym będzie się fantastycznie bawił.